Naši partneři - WEFOOD

NAŠI PARTNEŘI: Naše partnery budeme postupně představovat chronologicky podle toho, kdy začala oboustranná spolupráce s JednaDvaTři


WEFOOD

Wefood byl prvním partnerem, se kterým jsme navázali spolupráci.

Jedná se o předního českého výrobce potravinových doplňků, kde je kompletní důraz kladen na kvalitu, a to jak vstupních surovin s prokazatelným původem od renomovaných dodavatelů, tak i na technologii zpracování. A to byl hlavní důvod k zahájení oboustrané spolupráce, kde vzájemné poznávání nám odhalilo, že máme stejný pohled na sport a životní styl se společným cílem...
 
...Cílem je nabídnout lidem nejen tu nejlepší kvalitu, co se složení stravy týká, ale také zamyslet se nad svým zdravím. Filozofií je vyhnout se jakýmkoliv syntetickým přísadám a odlišit se od ostatních výrobců. 
Základním kamenem je bílkovina (protein), která je zpracovávána jedním nepřetržitým procesem, což vede k zachování cenných živin, peptidů a vitamínů. Protein je testován na rezidua chemických látek, hormonálních látek a antibiotik, není primárně či sekundárně geneticky modifikován (GMO) a neobsahují žádné syntetické přídatné látky, které nejsou pro lidské tělo přirozené. 
Produkty WEFOOD jsou vhodné pro  dospělé i děti, diabetiky i celiaky, ale na své si přijdou také profesionální sportovci.
 
 
Spolupráce JednaDvaTři a WEFOOD je natolik pevná, že se chystá společné produktové překvapení... :-) 
 
Kompletní nabídku výživových doplňků WEFOOD naleznete na www.jednadvatri.cz/doplnky-stravy/
 
JednaDvaTři..." společné kroky k vítězství"