TEST OBUVI ON RUNNING CLOUDMONSTER MAN

TEST OBUVI ON RUNNING CLOUDMONSTER MAN

Na vlastní kůži jsem mohl otestovat, co znamená monstrózní tlumení v podání švýcarské značky On Running. Model Cloudmonster je novinkou pro letošní rok a jedná se o silniční objemovou botu.

Tento model se vyznačuje vysokou mírou odtlumení a dynamikou odrazu. Tyto vlastnosti zajištuje patentovaná technologie CloudTec® v kombinaci se superlehkou pěnou Helion a deskou Speedboard. Cloudmoster nabízí největší míru tlumení od značky On Running.
 

PRO KOHO JE BOTA URČENA?

Ať už jste zkušený běžec, který potřebuje silniční objemovku nebo hobík, který prostě a jednoduše chce, aby ho po běhu na asfaltu nebolela kolena, sáhněte po nových Cloudmosterech.

Svršek boty je vyroben z recyklovaných materiálů a při běhu jsem zaznamenal velmi dobrou prodyšnost. Vnitřek boty tvoří velice příjemná měkká ponožka, která přináší dostatek komfortu při běhu a zajištuje, že bota nohu krásně obepíná. Bota má 6mm drop a neutrální došlap.
 

                                                                                                                                        


OSOBNÍ DOJMY

Bota je lehká, má příjemný těsný fit, perfektně tlumí dopad a má perfektní návratnost energie. Rocker ve špičce jako by zrychloval tempo běhu a nutil mě neustále dělat další krok vpřed. Bota mě nenutí volit mezi dynamikou odrazu a komfortem, protože nabízí obojí. Jen pozor na mokrých kostkách, tady mě už podešev docela klouzala. Na suchu je přilnavost podešve v pohodě.


VÝHODY  

  • nadstandartní odtlumení dopadu
  • agresivní a dynamický odraz
  • těsný a zároveň pohodlný fit
  • anatomicky tvarovaný jazyk
  • nízká váha

NEVÝHODY

  • podrážka na mokrých kostkách dost klouže
  • snadněji na nich jdou vidět nečistot