Jaký model od značky ON si vzít s sebou na dovolenou?

Jaký model od značky ON si vzít s sebou na dovolenou?

 

Nevíte si rady, jaký model bude pro vaši letní dovolenou nejvhodnější?

Nevadí, v tomto článku se dozvíte, který model bude pro vás ideální podle typu vaší dovolené.

 

Pokud se chystáte na letní dovolenou, kterou strávíte především u plážového baru, bazénu a moře nebo se budete jen tak procházet uličkami měst, tak v tomto případě doporučujeme naše volnočasové modely cloud 5, cloud x 3, cloudaway a model cloudeasy, který je pro tento typ letní dovolené nejvhodnější. Díky  celopletenému svršku ze 100% recyklovaného materiálu poskytuje až neuvěřitelné pohodlí a lehkost na každém kroku.

                                

 

 

V případě, že svou dovolenou plánujete trávit aktivněji a ani na dovolené si neodpustíte dát vašim nohám zabrat běháním podél pláže po betonových či asfaltových cestičkách, je vhodné zvolit jeden z těchto modelů:

 

Cloudflow  - zažijte neskutečně měkký dopad a explozivní odraz, vylepšená o superpěnu Helion , adaptivně konstruovanou síťovinu a citlivý Speedboard.

 

                                 

Cloudstratus - díky zcela nově navržené mezipodešvi teď zažijete pohodlí spojené s tou správnou mírou opory, která vám pomůže jít ještě dál než kdykoliv dřív, přepracovaná vnitřní ponožka dělá došlap ještě příjemnějším. Chtějte maximální tlumení pro maximální výkon.

                                       

Cloudsurfer - obujte nový model Cloudsurfer s nejmodernější technologií mezipodešve CloudTec® Phase a užijte si neuvěřitelně hladkou jízdu! Došlap, jaký jste ještě nezažili a velký důraz na udržitelnost díky recyklovanému složení materiálů a nové šetrnější technologii barvení.

         

Cloudmonster - seznam se s modelem Cloudmonster, který má ještě více patentované technologie CloudTec a ještě více tlumení. Podešev je vybavena našimi dosud největšími obláčky Clouds, deska Speedboard® se postará o výbušný odraz a výrazný rocker pod špičkou pomáhá s odvalením a běžeckým krokem při dlouhých bězích.

                 

Vyrážíte raději na aktivní dovolenou, kde chcete prožít outdoorová dobrodružství? Rádi trávíte svůj dovolenkový čas na lesních pěšinkách, parkových cestičkách i stezkách okolo jezera? V tom případě jsou modely cloudvista a cloudultra tou jedinou a správnou volbou.

Cloudvista - jde o lehkou, energickou a tlumenou botu, která pro vás bude klíčem k outdoorovému dobrodružství. Díky systému CloudTec®, superpěně Helion™ a technologii Missiongrip™ je připravena na jakýkoli terén.

                    

Moře, pláž, procházky po promenádě nejsou váš šálek kávy, ale raději zdoláváte hory, horské štíty a náročnější terén? Tím pádem nesmí ve vaší výbavě chybět model cloudventure 2 nebo cloudventure waterproof.

Cloudventure waterproof - v každém terénu, za každého počasí… s voděodolnými On Cloudventure Waterproof budeš moci běhat kdykoliv a kdekoliv. Ani potok tě nezastaví! Kompletně přepracované trailové boty disponují tenkou, ale výborně prodyšnou membránou, která nepustí vodu dovnitř.

 

Cloudventure 2 - nezáleží na tom, jestli tvůj cíl leží na vrcholu hory nebo v hlubokém údolí. S novými On Cloudventure ho vždy dosáhneš! Už třetí generace oblíbených trailových bot tě provede technickými traily a díky výraznému dezénu podešve tě podrží ve stoupáních i sebězích